Rozwiązania dedykowane

Rozwiazania dedykowane dla firm

W zależności od opcji wybranej przez klienta jesteśmy w stanie dopasować model i osprzęt systemu do jego wymagań i specyfiki pracy.

DLA WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU:

Monitoring agregatów prądotwórczych dużej mocy
Monitoring pracy podnośników samobieżnych i wózków widłowych
Monitoring kontrolek na desce rozdzielczej wypożyczanych samochodów (OBD)

DLA TRANSPORTU CHŁODNICZEGO:

Kontrola temperatury w ładowni
Kontrola otwarcia i zamknięcia drzwi ładowni
Kontrola włączenia i wyłączenia agregatu chłodniczego
Kontrola wilgotności powietrza
Możliwość szybkiej reakcji oraz eliminacjia zagrożeń związanych np. z nieprzestrzeganiem norm HACCP.

DLA HANDLOWCÓW I PRZEDSTAWICIELI:

Wskazywanie lokalizacji np. sklepów, hurtowni, w których pojazd powinien znajdować się o wyznaczonym przez dyspozytora czasie.
Kontrola odwiedzin punktów harmonogramu
Kontrola wejść i wyjść z pojazdu (otwarcia i zamknięcia drzwi)

DLA TRANSPORTU CIĘŻKIEGO:

Rejestratory GPS umożliwiają stały monitoring trybu pracy tachografu. Bieżący status tachografu prezentowany jest dyspozytorowi w czasie rzeczywistym. Pozwala to na szybką weryfikację prawidłowości pracy pojazdu oraz wykrycie nieprawidłowego działania tachografu lub próby manipulacji jego zapisami. Dane archiwalne dostępne są w raportach, w postaci zestawień liczbowych i na wykresach. Do wybranych modeli rejestratorów GPS może zostać podłączony czytnik kart elektronicznych. Zastosowanie czytnika kart eliminuje konieczność powrotu pojazdu do Polski w celu obowiązkowego zgrania danych z tachografu do dalszej ich archiwizacji. Mogą być one zdalnie przesłane z karty tachografu do systemu, w formacie umożliwiającym ich zaimportowanie do programów typu TachoScan. Zapis bieżący jak i zapis z karty jest zgodny z przepisami Inspektoratu Transportu Drogowego.

EWIDENCJA POJAZDÓW:

Zarządca może prowadzić szczegółową ewidencję pojazdów, gromadząc wszelkie niezbędne informacje dotyczące floty w jednym systemie. Oferowane narzędzia znacząco ułatwiają organizację obsługi czynności serwisowych. Zapisywane mogą być podstawowe informacje o pojazdach, takie jak dane techniczne, numery homologacji itp. Zamieszczone mogą być również zdjęcia pojazdu, jednak najważniejszą funkcją modułu ewidencji pojazdów jest automatyczne informowanie o zbliżającym się terminie badań technicznych, obowiązku przedłużenia ubezpieczenia, lub terminie wymiany opon. Powiadomienia o obowiązku wykonania czynności serwisowych mogą być wysyłane wiadomością e-mail lub SMS, po przekroczeniu ustalonego terminu lub po przekroczeniu przez pojazd ustalonego przebiegu.